Zostań hostessą na targach w Niemczech już teraz!

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w charakterze hostessy lub tłumaczki podczas targów w Niemczech prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Szukamy osób zainteresowanych wyjazdem na targi w Niemczech w roli hostessy, lub tłumaczki. Zadaniem osoby zatrudnionej jako hostessa jest pomoc w działaniach promocyjnych podczas targów w Niemczech. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, dlatego też oferujemy wyjazdy na targi w Niemczech o różnorakiej tematyce.
Jeśli cechujesz się wysoką kultura osobistą i potrafisz nawiązywać kontakty z ludźmi to jest to oferta właśnie dla Ciebie!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lumi Technology - TargiwNiemczech.pl w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Lumi Technology -TargiwNiemczech.pl.”


0