Darmowy audyt strony na rynek niemiecki

 

Profesjonalny audyt stron www- przed targowy 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę przeprowadzenia profesjonalnego audytu firmowej strony internetowej, tak aby dostosować ją do rynku niemieckiego i przygotować targów w Niemczech. Pod względem merytorycznym jak i funkcjonalnym. 

 • Gwarantujemy fachowa i rzetelną opinie specjalisty z dziedziny marketingu.
 • Przeprowadzenie szczegółowego audytu
 • Dogłębna analizę wyników przeprowadzonego audytu 
 • Pomoc doradczą oraz wykonawczą

USŁUGĘ PRZEPROWADZENIA AUDYTU STRONY OFERUJEMY CAŁKOWICIE ZA DARMO

(szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo)

Dlaczego audyt strony przed targami jest tak ważny?

Zanim wyjdziesz na rynek niemiecki – zastanów się, czy Twoja strona jest dostosowana do tego rynku, żeby niemieccy klienci przeglądając twoją stronę odbierali Twoją firmę godną zaufania do przyszłej współpracy.
Dobrze też jest spełniać wymagania prawne jakie się narzuca stronom w Niemczech – posiadać te standardy na swojej stronie.

W dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawowe działanie marketingowe każdej firmy. Szczególna uwagę powinniśmy zwrócić podczas zdobywania rynków zagranicznych, m.in. podczas wystawiania swoich usług i produktów na targach w Niemczech. 
To co wydaje nam się dobrze zaprezentowane na rynek polski nie zawsze znajdzie swoje odzwierciedlenie na rynku Niemieckim. Czasami nawet najlepiej prosperująca strona internetowa na rynku polskim nie przyniesie żadnych korzyści na rynku niemieckim.
Nieumiejętne tłumaczenie, nieodpowiednie hasła marketingowe czy czasem zwykłe funkcjonowanie strony może narobić naszej firmie więcej szkód, niż mogłoby przynieść korzyści.

Koniecznym jest dogłębna analiza oraz fachowy audyt firmowej strony internetowe jeszcze przed impreza targowa w Niemczech. Dla wszystkich współpracujących z nami Klientów oferujemy usługę przeprowadzania profesjonalnego audytu strony www całkowicie za darmo!

NIE ZWLEKAJ JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRZEPROWADZENIA DARMOWEGO AUDYTU TWOJEJ STRONY WWW!

 Tworzenie profesjonalnych stron internetowych na rynek Niemiecki

Jeśli nie posiadają Państwo profesjonalnej, firmowej strony www dostosowanej do wymagań rynku niemieckiego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tworzenia stron www. Specjalnie dla naszych Klientów poszerzyliśmy swoje usługi marketingowe o kompleksowe tworzenie stron internetowych, po to aby w 100% wykorzystać potencjał jaki daje udział w targach w Niemczech.

Nasze strony charakteryzują się unikalnym designem, funkcjonalnością ale przede wszystkim kładziemy duży nacisk na odpowiednie przygotowanie strony pod względem marketingowym na rynek niemiecki.
Gwarantujemy iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w całym procesie marketingowym, a nasi pracownicy to wykwalifikowani marketingowcy, tłumacze i programiści, specjaliści od tworzenia stron na rynki zagraniczne którzy dołożą wszelkich starań aby stworzona strona internetowa przyniosła oczekiwane korzyść, zajmuje się tym dział z firmy Lumi Technology – www.LUMI.pl
Każda stworzona przez nas strona wzbogacona jest w intuicyjny i łatwy w edycji panel, dzięki czemu nawet największy laik komputerowy będzie w stanie sam edytować i dorzucać treści. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:  

 • tworzenie stron i sklepów internetowych dostosowanych pod rynki zagraniczne
 • tłumaczenia tekstów na strony w języku niemieckim, angielskim i inne
 • tworzenie stron internetowych za dotacje!
 • poprawa istniejących stron internetowych
 • dostosowanie stron pod dany rynek lub branże
 • dodawanie kolejnych języków do strony 
 • profesjonalne kampanie reklamowe w internecie

0