Rezerwacja noclegu na targi w Niemczech

Wszystkim wystawcą zainteresowanym współpraca z naszą firmą oferujemy kompleksową usługę w zakresie rezerwacji noclegu na targi w Niemczech. W zależności od Państwa wymagań oferujemy pomoc w wynajęciu pokoju, lub pokoi w hotelu, jak również w pensjonatach i apartamentach. Oferujemy wynajem noclegów dla Klientów indywidualnych oraz dla firm – liczba osób nie ma znaczenia.

Rezerwujemy dla Państwa noclegi w hotelach o wysokim standardzie
Atrakcyjne ceny, bliskość centrum targowego – pełna wygoda

Rezerwujemy miejsca w hotelach, apartamentach, pensjonatach…

Nasza firma posiada doświadczenie w zapewnianiu Klientom profesjonalnej pomocy w organizacji zakwaterowania podczas pobytu na targach w dowolnym niemieckim mieście.

Współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami na terenie Niemiec, dzięki czemu posiadamy aktualną i obszerną bazę hoteli, pensjonatów i apartamentów w pobliżu centrów wystawowych, w miastach takich jak: Berlin, Hamburg, Essen, Norymberga, Frankfurt, Stuttgart, Hannover, Brema, Düsseldorf i wielu innych ośrodkach targowych w Niemczech. Rezerwacja noclegów, którą oferujemy pozwala na oszczędzenie Państwa firmie cennego czasu, który mogą Państwo przeznaczyć w całości na kwestie związane z odpowiednim zaprezentowaniem się na targach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wystawieniem się na targach w Niemczech – proponujemy skorzystanie z OFERTY DLA WYSTAWCÓW

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji:

Tel.: +48 77 541 88 70
E-mail: info@targiwniemczech.pl


0