Dane o odwołanych lub przesuniętych targach: informacje

Wspieranie firm w promocji produktów na targach w Niemczech

 

Kompleksowe wsparcie w marketingu produktów na rynku niemieckim

 

Dofinansowanie do targów w NiemczechReklama produktu w Niemczech – branżowy program promocji:
Prezentowana tutaj oferta reklamy produktów i usług na niemieckim rynku znana jest pod nazwą Branżowy Program Promocji. Jest to działanie 6.5.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG).

 

Branżowy Program Promocji składa się z dwóch komponentów:

  • spis działań wybranych do wrdożenia w życie dla kazdej firmy indywidualnie
  • profesjonalna reklama branży na rynku niemieckim

 

Jak pomagamy:

Nasza firma zapewnia profesjonalny start w reklamowaniu produktów na targach branżowych w Niemczech. Działalność, którą oferujemy w ramach branżowego programu promocji można podzielić na dwa etapy:

  • sporządzenie planu rozwoju eksportu dla firmy (udział w targach w Niemczech, udział w misjach gospodarczych, organizacja spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami w Niemczech i wiele innych)
  • wsparcie i pomoc w organizacji pobytu na targach (udostępnianie wyposażenia, usługi tłumaczeniowe, projekty i wydruk materiałów reklamowych, wybór i wykonanie stanowiska targowego, zakup biletów o Niemiec i powrotnych do kraju, usługi gastronomiczne, pełne zakwaterowanie na czas targów, poszukiwanie partnerów handlowych, itp.)

 

Gwarantujemy Państwu profesjonalną opiekę nad pobytem i pełnym marketingiem firmy na targach w Niemczech. Wspieramy wszystkie branże i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Promocja produktów na targach w Niemczech, którą zapewniamy to pierwszy krok do odniesienia sukcesu handlowego nie tylko w Niemczech, ale też na całym świecie.

 

Dlaczego warto nam zaufać:

  • posiadamy długoletnie doświadczenie we wsparciu marketingu firm za granicą
  • zespół profesjonalnych i doświadczonych doktorów ekonomii, marketingu, innowacji w firmie, filologii oraz wielu innych dziedzin
  • współpraca z wieloma zagranicznymi instytucjami i firmami na terenie Niemiec (firmy partnerskie zajmujące się marketingiem, promocją, itp.)
  • oferujemy sprzedaż obszernych baz danych firm niemieckich
  • wykonujemy profesjonalne i kompleksowe badanie oraz analizy rynku niemieckiego korzystając z pomocy i danych, które otrzymujemy od agencji pracy, lub wywiadowni gospodarczych, z którymi również współpracujemy)

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego wsparcia w marketingu zagranicznym na terenie Niemiec. Oferując usługi takie jak promocja produktów na targach w Niemczech gwarantujemy Państwu międzynarodowy sukces handlowy i 100% zadowolenia.


0