Dane o odwołanych lub przesuniętych targach: informacje

Dotacje unijne na targi w Niemczech – wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie i pomoc w realizacji działań

 

Paszport do Eksportu – zalety działania:

Dzięki programowi Paszport do Eksportu mają Państwo szansę na pokrycie dużej części kosztów, które są przeznaczane na organizację targów w Niemczech. Program ten jest dostępny dla firm każdej wielkości (małych, większych oraz dużych). Jednorazowo można otrzymać dofinansowanie unijne na targi w Niemczech w wysokości 400 tysięcy złotych.

 

Jak wspieramy firmy:

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zdobywaniu wszystkich informacji niezbędnych do przygotowania wniosku w ramach programu 6.1. Paszport do Eksportu.

 

Co oferujemy:

  • sporządzamy kompleksowy kosztorys na potrzeby wyjazdu na misje gospodarcze,
  • wyceniamy pobyt przedsiębiorstwa jako wystawcy na targach zagranicznych (koszt zależy od zakresu działań w ramach projektu),
  • przygotowujemy kosztorys wynajęcia powierzchni wystawowej i zabudowy stoiska wystawowego,
  • koszt usług tłumaczeniowych wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do projektu,
  • koszt przygotowania bazy danych potencjalnych partnerów handlowych dla potrzeb projektu,
  • koszt oraz zakres działań w ramach wprowadzenia produktu/usługi na rynek zagraniczny,
  • oraz wiele innych działań

 

 W PRZYPADKU PRZYZNANIA DOFINANSOWANIA OFERUJEMY PAŃSTWU MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI USŁUG W RAMACH PROJEKTU PASZPORT DO EKSPORTU

 

Co nas wyróżnia wśród konkurencji:

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie unijne oraz profesjonalną pomoc w organizacji merytorycznej, technicznej, językowej i marketingowej całego przedsięwzięcia jakim są targi w Niemczech.

 

Oferujemy pełną opiekę nad poprawną organizacją i przebiegiem targów czym gwarantujemy sukces oraz zadowolenie z działań, które oferujemy. Współpracujemy z wieloma niemieckimi firmami partnerskimi, dzieki czemu oferujemy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji nt. niemieckiego rynku.

 

Umożliwiamy Państwu wybór dowolnych targów dopasowanych do działalności firmy, w czym pomaga nasz na bieżąco aktualizowany kalendarz targów.

 

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą w celu uzgodnienia szczegółów współpracy i opracowania całego planu rozwoju eksportu.

 

Skontaktuj się z nami:

TEL.: +48 77 541 88 70
E-MAIL: info@targiwniemczech.pl


0